Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-07, 10:49   #2673
bisiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

Bisiaczek,
jeśli kolory muszą być zgaszone, ale nie mocno zgaszone, to nie SA ani nie SS. Te typy mają bardzo zgaszoną paletkę. Jeśli ciepłe brązy nie pasują, na pewno odpada Ciepła Jesień Ciemną też bym odrzuciła, to piszesz, że nie pasuje ci czerń. Więc... zostają Lata. Chłodne odrzucasz, to piszesz, że typowo chłodne (albo ciepłe) się odcinają. Zostaje... Cóż, Jasne Lato ALE piszesz, że kolory nie mogą być zbyt jasne.
Jestem w kropce.
No właśnie... i jeszcze ta niby paletka co mi wyszła ze zdjęć...
Być może po prostu coś źle widzę, albo źle oceniam (baaaaaaardzo możliwe). Wiem na pewno, że pomarańcze te najbardziej ciepłe mi mocno szkodzą, nieważne czy zgaszone czy nie. A jeśli o brązy chodzi, to nawet podobam się sobie w taupe, ale do tego jakiś makijaż w fioletach... zrobiłam jeszcze zdjęcie bez makijażu,w jakimś randomowym ciemnobrązowym ciuchu z szafy mojej mamy, nie umiem ocenić, czy to dobrze wygląda, jedyne co, to mam wrażenie, że zniknęły moje zazwyczaj wielkie siniaki.
Nie wiem, a może te moje zdjęcia coś mówią? oczy włosy itd?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150407_114108.jpg (25,6 KB, 19 załadowań)
bisiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora