Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 15:03   #2694
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
W Twoich odpowiedziach jest masę sprzeczności jak dla mnie

Najpierw piszesz, że najlepiej Ci ciemnym turkusie i chłodnej czerwieni - nasuwa się ciemna zima ewentualnie inna zima, ewentualnie jeszcze ciemna jesień, chłodne lato, może jasne lato (zależy od interpretacji nasycenia tych kolorów)
Następnie wklejasz limonkowy pisząc, że jaskrawe odpadają - limonkowy to dobry kolor dla zim jednakże zależy jaki masz na myśli. Neonowe żółcie, pomarańcze, czerwienie to kolory które wg mnie nie wyglądają na nikim dobrze i naturalnie.. bo to są nienaturalne kolory, one nie występują w przyrodzie. Zatem pytanie brzmi co masz na myśli
Natomiast pomarańcze i czerwienie jaskrawe eliminują np. wiosnę. Zresztą, na wiosnę mi nie wyglądasz, nie widać tej czystości wiosennej.
Następnie piszesz, że czerń jest OK, ale biel nie jest dobra. To by nasuwało właśnie wiosnę bo zimy są i w bieli i czerni bardzo ładniutkie ale też może nasuwać DA (ciemną jesień).
Grafit z kolei wygląda naturalnie na zimach, ale też jest super dla niektórych lat i dla ciemnej jesieni.

Potem stwierdzasz, że najlepsze są dla Ciebie kolory przybrudzone, nie czyste (co kieruje w stronę jesieni)

Generalnie najbardziej wychodzi ciemna jesień, ale mówisz, że raczej chłodne kolory... a jak u Ciebie z khaki, zgniłą zielenią, granatem? Jakie fiolety? Jak ogólnie z ciemnymi kolorami, może być ich dużo? Jaki makijaż Ci pasuje czy możesz sobie zrobić ciemny makijaż oka oraz np. brązową/fioletową szminkę i nie przytłacza Cię to (nie robi się mrocznie?)

Nie wiem, to wszystko zależy od odcienia koloru jaki pasuje. Od jego stopnia nasycenia, od jego temperatury.. trochę mało tu informacji.
Natomiast ze zdjęcia (aczkolwiek nienawidzę oceniać po zdjęciu) wyglądasz na typ ciepły, zwłaszcza oko. I znowu widze DA czyli ciemną jesień. No nic, testuj. Próbuj.
No własnie, ja sama widzę te sprzeczności i dlatego mam taki kłopot. Nie wiem co z tym zrobić. Możliwe też, że po prostu nie umiem sama szczerze ocenić nie wykluczam tego faktu...

Zgniłe zielenie często noszę i uważam, że wyglądam w nich w porządku. W linku jestem na jednym zdjęciu w takiej bluzce, w rzeczywistości ma ciut bardziej intensywny kolor, przed chwilą porównałam (ale w sumie różne ustawienia monitora moga być) i ten jest najbliżej:


Fiolety tylko śliwkowe.

Co do makijażu to zdecydowanie ciemny mnie przytłacza, usta ciemne odpadają, oko z lekkim smokey wygląda w porzadku, ale bez przesady. Coś takiego odpada.
Za to coś takiego jest w porządku.

Wiem, że na pewno wiele rzeczy nie trzyma się kupy i trzeba testować, dlatego myślę o kupieniu palet no i skrycie błagam o jakieś nakierowanie, bo głupek jestem . Najlepiej dla mnie będzie wziąć DA i lato?
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora