Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 18:54   #2698
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Na zdjęciach zawsze wychodzi się chłodniej niż w rzeczywistości, poza tym oprócz 1 zdjęcia reszta jest prześwietlona (zdjęć). Ja widzę ciepło, zwłaszcza w tęczówce. Zima wygląda dobrze w bieli, zwłaszcza czystej bieli, ale DW i BW tolerują też piaskowe kolory i złamane biele.
Oczywiście mogę się mylić, jak już pisałam nie znam się na tym kompletnie, to tylko moje subiektywne odczucia i opinie.

Ja jestem latem, mam ziemistą cerę, popielate włosy, jasne oczy, całość wypada ogólnie dosyć blado, szaro i delikatnie. Potrzebuję żywych kolorów żeby mnie było w ogóle widać. Nie jestem wtajemniczona w to, jakie dokładnie są cechy każdego z typów będących latem, ale moim zdaniem żadnym typem lata nie jest. Dlatego, że annabelka ma wyrazistą urodę, gdyby porównać np. moją twarz z jej twarzą to na pewno są to dwa różne typy kolorystyczne.
Ja obstawiam zimę lub jesień. A skoro piszecie, że zimą nie jest to może faktycznie np. DA. Ciepło w tęczówce też widzę i zgadzam się z Tobą kaguya, że te okulary w ciemnych oprawkach ją przytłaczają. Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę, faktycznie ta czerń jest dla niej za mocna.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora