Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-14, 10:02   #1600
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Skąd takie złe opinie na ten temat? Nigdy nie byłam testerką, ale nie wydaje mi się to przykry obowiązek
Stąd, że nie można traktować opinii takich osób poważnie szukając czegoś dla siebie?
Stąd, że w tym przypadku działa zasada wzajemności? Że testerki i iinnej maści ambasadorki psują rynek wiarygodnych recenzji? Mówiąc prosto "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" i pisze mu się pochwalne recenzje psując tym samym ogólny poziom rzetelności ocen i sprawiając, że są one tyle samo warte, co wpisy pracowników agencji reklamowych mających kilka postów na koncie i zachwalających rzecz x.
Jeszcze przeboleję testowe recki, w których jest wyraźnie zaznaczone, że oceniany produkt otrzymano do testów. Ale nie zawsze taka informacja jest dostępna.

Oczywiście zaraz jedna z drugą testerka zacznie się zapierać, że wcale nie, na mnie to nie działa, wcale nie oceniam tego lepiej, dlatego, że dostałam za darmo. Tylko ciekawe skąd każdy produkt testowany (nie tylko kosmetyki) ma zawsze lepsze opinie niż nietestowane? Cud po prostu

Ja omijam każdy testowy produkt szerokim łukiem.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-09-14 o 10:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora