Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 09:51   #1610
hexaaa
Raczkowanie
 
Avatar hexaaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Właśnie się kiedyś zastanawiałam jak wygląda takie testowanie w praktyce, bo często się z takimi "ofertami" spotykam i myślałam sobie o tym, żeby spróbować. Po przeczytaniu Waszych opinii na ten temat trochę zwątpiłam, ale jednak zaryzykowałam i wysłałam zgłoszenie, zobaczymy co to będzie

A co do kosmetyków naturalnych to za sprawą mojej mamy usłyszałam o marce GAL, co możecie o niej powiedzieć? Póki co kupiłam balsam do ciała z olejem wiesiołka i używam go na pół z siostrą. Obie od lat mamy problem z suchą skórą, jest bardzo wrażliwa. Najbardziej wysusza się w dolnej partii nóg, a po goleniu to już w ogóle jest dramat, czasem występują podrażnienia. Ten balsam z założenia miał takie podrażnienia łagodzić i intensywnie nawilżać. Stosuję go od mniej więcej dwóch tygodni i moim zdaniem bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli - skóra nie jest już taka sucha, kosmetyk rzeczywiście ładnie nawilża, krostki lubiące wyskakiwać po goleniu raczej się nie pojawiają (stosuję od razu po "zabiegu"), nie piecze, nie swędzi. Działa! Siostra mówi, że ma podobne odczucia i że według niej to jeden z lepszych produktów tego typu (ma skłonności do reakcji alergicznych i nie wszystko jej pasuje).

Ogólnie jestem ciekawa czy któraś z Was miała już do czynienia z tą marką i czy może coś jeszcze polecić prócz tego balsamu, bo ofertę mają całkiem pokaźną. Coś, co mnie dodatkowo satysfakcjonuje to cena, która jest zdecydowanie niewysoka. Jeśli miałyście już do styczność z jakimkolwiek produktem tej marki to dajcie znać, bo jestem ciekawa Waszego zdania

Balsam zamówiłam w Aptece Pod Smokiem (oferują dostawę, dość szybką nawet) i wiem, że tam można dostać je stacjonarnie, ale ja akurat nie jestem z Poznania.

Na zakończenie życzę Wam miłego dnia i oby ten poniedziałek nie dał się Wam we znaki
hexaaa jest offline Zgłoś do moderatora