Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-24, 16:14   #4983
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII

Cytat:
Napisane przez asiuniaa1987 Pokaż wiadomość
Hej

Jak tam po weekendzie?
jak zawsze po weekendzie, ciężki powrót do pracy


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Mam Killer 1 i Killer 2 a nie mam Total Fitness 5 i 6


Melduję od razu wczorajszy Slim Fit u mnie w ogóle nie chciał działać (nie wiem jak reszta bo tylko ten próbowałam), TŻ mi coś tam zainstalował- otworzył się, ale słowa w ogóle nie zgrywały się z filmem w końcu na TŻ-ta laptopie poszło
wieczorem jak będę miała chwilę to podeślę resztę

cześć z tych filmików były właśnie tak od razu podzielone na części. Np właśnie Killer masz cz 1 i 2, Skalpel 2 też jest podzielony na części. Także takie filmiki najlepiej wrzucić w oddzielny folder i wtedy przy ćwiczeniach automatycznie powinno Ci przeskakiwać z jednej części do drugiej przynajmniej u mnie tak jest i nie trzeba robić zębnych przerw

no a co do filmików to część pewnie może mieć jakieś tam problemy, że trzeba jakieś kodeki pobrać, czy tam w innym programie odtwarzać itd, zależy od kompa więc trzeba próbować
części tych filmików nawet sama jeszcze nie próbowałam (zwłaszcza z tych nowszych) więc też nie wiem w jakiej jakości itd

za Slim Fit
jak się podobało? to chyba takie dosyć spokojne, ale pewnie daje popalić jak robisz dokładnie?
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując