Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-24, 21:35   #4991
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
za Slim Fit
jak się podobało? to chyba takie dosyć spokojne, ale pewnie daje popalić jak robisz dokładnie?

Jak to mówi sama Chodakowska "takie niby nic", a daje równo nieźle się napociłam i nie lubię ćwiczeń na wewnętrzne partie ud

Cytat:
Napisane przez asiuniaa1987 Pokaż wiadomość
U Mnie też nic nowego w sobotę byliśmy w Ikei i wózek kupić a wczoraj na wsi u tz-ta a wieczorem w Kościele i tak zleciało
Super wózek i widzę, że kącik dla Małej już naszykowany

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Justyna udało mi się odtworzyć te maile, bo mi się zapisały w wyszukiwarce i zobaczyłam dokładnie czego nie dostałaś więc załadowuje je jeszcze raz i niedługo dostaniesz jeszcze 2 maile i będziesz już miała wszystko
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze podsumowanie:
I 2jajka na twardo, papryka
II serek wiejski z papryka i slonecznikiem
III owsianka (płatki owsiane+jaglane, jogurt naturalny, banan i suszone daktyle)
IV zupa krem z cukini
Bieganie-6km
V jajecznica z kielbaska z piersi kurczaka i szczypiorkiem, ciabatta, pomidorki cherry
smakowicie też dzisiaj miałam zupkę krem z cukinii
Za bieganie ja już nie biegałam od środy wczoraj chciałam iść to zrobiła taką histerię, że masakra jakaś dzisiaj poszłam do dentysty (TŻ z Małą na początek się wybrał na plac zabaw, ale jak ta zobaczyła, że ja znikam to ryk na całe osiedle i w efekcie przyszli za mną... myślałam, że już do gabinetu nie wejdę bo ta mama i mama TŻ wziął ją siłą i tak Mu wyła 20 min.... aż cała zachrypła coś się Jej porobiło od tygodnia, wcześniej zostawała bez problemu.... dlatego już dzisiaj też zostałam w domu bo wiedziałam jak to się skończy

Cytat:
Napisane przez asiuniaa1987 Pokaż wiadomość
A rozważamy : Amelka, Lilianka, Laura, Milenka, tz-towi się jeszcze Anielka podoba i takie staropolskie imiona ogólnie ciężko
Mi się właśnie Amelka jeszcze podobało, ale w rodzinie mamy więc odpadło w przedbiegach wybór imienia to ciężka sprawa


Dzisiaj melduję Hot Body
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując