Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 16:22   #5008
franczeska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII

Mam pytanie bo nie wiem sama co lepiej kupić.. Odkąd mój kolega z pracy kupił sobie Garmina Fenix S5 i z nim trenuje to sama nabrała mnie ochota na taki zakup, ale oczywiście nie kupiłabym takiego drogiego mój budżet pozwoliłby mi na zakup tak do ok. 1500zł nie wiecej. Rozglądałam się ostatnio jakie modele chodzą po rynku i znalazłam ciekawy model Garmin Forrunner 235 za ok. 1100zł i nawet mierzyłam sb na ręce w sferisie i nawet mi się podoba, ale później zobaczyłam w Decathlonie Garmin Vivoactive HR i też wydaje się spoko. Nawet porównałam sobie ich funkcje i ten 235 jest tylko do biegania i jeżdżenia na rowerze ale ma dobrze rozbudowane te funkcje, z kolei HR jest Multisport czyli niby bardziej wielofunkcyjny tylko pytanie czy potrzebny mi wielofunkcyjny skoro głównie biegam.. A jeśli chodzi o kwestie wizualne to ten 235 bardziej przypomina normalny zegarek ma okrągłą tarcze itd. a HR jest prostokątny i bardziej przypomina opaskę sportową.. Jestem niezdecydowana i nie wiem który wybrać..
Może jest ktoś w stanie mi doradzić.. z góry dziękuję..
franczeska84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując