Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próby samouka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-13, 15:51   #7
subiba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Próby samouka :)

Cytat:
Napisane przez drjp Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa na forum i jestem samoukiem, na manicure byłam może z 3 razy w życiu. Ze względów finansowych bawię się sama w domu i sprawia mi to wielką satysfakcję, uważam że nieźle mi wychodzi... (?) Chciałam się pochwalić moim dzisiejszym dziełem... Zdjęcie jest tylko 3 pazurów ale wzorki są na wszystkich 10. Zrobione samodzielnie zarówno u lewej jak i prawej rączki wydaje mi się że efekt jest niezły, ale się nie znam... liczę na "fachowe" opinie a jak ktoś jest w stanie powiedzieć ile takie coś kosztowałoby w salonie byłoby super... może nie jest perfekcyjnie ale lakiery do zrobienia były trochę za gęste... no w każdym razie... jestem z siebie dumna
Nie są idealne to fakt, ale praktyka czyni mistrza, ćwiczysz na sobie, to dobrze, nie zarabiasz na tym. Ja robię sama paznokcie żelem, na swoich, lub doklejam tipsy. Robię coraz lepiej, oczywiście korzystam z rady koleżanki profesjonalistki, która przebywa obecnie za granicą, ale czasami sprawdza co zrobiłam i ocenia życzliwie. A byłam w zakładzie u osoby przeszkolonej i po tygodniu żel mi odpadał z paznokci, a kosztowała mnie ta przyjemność trochę.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Edytowane przez subiba
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:53
subiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując