Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-14, 18:36   #4173
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zaraz się powieszę, zaginęły mi dwie paczki z EDM.. Miałam cztery zamówienia, pierwsze i ostatnie doszło, a te dwa środkowe nie, a zamawiałam 27 i 28 sierpnia.. Kurczę, rewelacja - w jednej paczce były sample podkładów dla kumpeli, a w drugiej kilka sampli cieni Co ja mam teraz zrobić?! Do EDM pisałam i oczywiście sprawę olali, no bo co oni w końcu mogą, ale jakoś dziwne, że akurat te dwie paczki nie doszły! Kurczę, drugi raz próbuję kumpeli zamówić próbki podkladów - za pierwszym razem jakaś lepka rączka podprowadzila, jak już do niej wysłalam, a teraz to... Jestem załamana..

W ogóle.. otworzyłam wczoraj Biga z podkładem intensive i.. kurczę, nie wiem co się stało, ale w ogóle nie kryje.. A mam sampla z tym samym odcieniem, ta sama formuła, i jest wszystko fajnie, czy to możliwe, żeby nasypali mi np matte zamiast intensive do opakowania z nazwą intensive? Aż nie chce mi się wierzyć, ale różnica pomiędzy podkladem w Bigu, a tym w samplu jest zauważalna
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora