Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LaurEss
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-19, 10:15   #648
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Też 15ego zamawiałam set, do tego 2 pełnowymiarówki finisher i primer i 8 próbek i też wczoraj wysłali



Kurcze, nie straszcie. Zamówiłyśmy z Hexx na spółę finishera Fantastic Touch Medium i sama wzięłam primera Kick Start Medium, bo wypróbowane wcześniej Lighty właśnie lekko bieliły. Ale w sumie my obie jesteśmy na poziomie Soft, wiec może tak źle nie będzie...

Wcześniej myślałam, że Radiant Ivory to będzie ideał, ale jednak testy w sztucznym, w dodatku żółtym świetle w pracy to nie był najlepszy pomysł i w świetle dziennym okazało się, że wyglądam blado, mocno blado, wręcz niezdrowo (Tak na marginesie, gdyby któraś była chętna, to ma prawie cały słoiczek na zbyciu)
Teraz postawiłam na Soft Tan, którego trochę testowałam od Hexx i Soft Gold, któremu nie mogłam się oprzeć. Miałam próbeczkę Radiant Gold i był ciut za jasny, ale wcale nie taki żółty, jak na przykład Gold Light z EDM. Soft Tan wziełam w formule Ethereal a Soft Gold w Elemental, zobaczymy co mi najlepiej przypasuje.
Zapomnialam Ci napisac bo Medium znam z probek i jest dla mnie ok,Light srednio mi sie podoba bo duzo za jasny ale jakos go zmecze
Jak wymieszalam go z Medium to niby fajnie ale dla mnie zbyt jasno wiec zostawilam w takiej postaci jak jest.Moze przyda sie na pozniejszy okres zimowy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując