Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 17:52   #1296
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
O masz Ci Anula i Madzik przywołali Diabliczkę no przynajmniej dałaś kobieto znać żeś cała i zdrowa no dobrze że chociaż podczytujesz bo tu wystarczy czasami chwilę nie być i już bałagan do ogarnięcia Oczywiście będziemy czekać na twoje pazurki..


Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Diablątko się odnalazło witamy witamy i na pazurki czekamy .

A pazurki śliczne Równiutkie i wzorek bardzo ładnie Ci wyszedł tak precyzyjnie A tym, że w sob malowane i już odpryskuje nie przejmuj się - ja niestety tak ma z większością lakierów, ale z drugiej strony jest to świetnym powodem do częstej zmiany kolorku na pazurkach a w efekcie dużej ilości lakierów (no bo przecież jak często zmieniam kolor to muszę mieć ich sporo, żeby było w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Diabełku w końcu żeś się pokazała fajnie, że nas podczytujesz
Teraz czekam na Twoje pazurki

A ja kupiłam dziś nudziaka nawet nie chce liczyć ile mam już tych lakierów
Kiedy zaczęłam tu zaglądać miałam jakieś 15 sztuk

O wow nie zwracajcie uwagi na to coś na moim kciuku, co niby kwiatka przypomina nudziło mi się
Nudziak piękny i z tego co widziałam na blogu pięknie kryje Pisałam już ale jeszcze raz skrobnę - cudne masz te pazurki, ciągle są w świetnej kondycji i wyglądają rewelacyjnie I nie to coś co niby kwiatka przypomina tylko to jest przepiękny kwiatuszek, idealny na ten dzisiejszy pierwszy dzień wiosny

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze
Bardzo ładne Piękny kolorek, zresztą pazurki również takie zadbane


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Chcecie małą zapowiedź moich egipskich?
Nawet jak nie, to macie ^^
Coraz bardziej napalam się na ten pomysł geograficznych pazurków
Oooo powiało wakacjami świetnie Ci to wyszło jestem bardzo ciekawa całości

A moje pazurkasy, jak na przekór, jak tylko zawitałam na wizażu i napisałam post, rach ciach i się złamały (tzn. jeden ale resztą skróciłam) Wstrętne jedne Ale i tak im nie daruję i wrzucę Wam czekoladkę z Bell, nawet na króciakach
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora