Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż do szkoły....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-25, 17:18   #220
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
agnieska mówiąc szczerze, to mam juz go dosyć bo w cale nie jest taki rewelacyjny, może i dobrze matuje, ale nie kryje praktycznie nic...tylko, że w tym miesiącu wydałam na te wszystkie kosmetyki ponad 100zł, a na kieszen nastolatki, przynajmniej moją to dość dużo. No może gdybym ich jeszcze uzywała, tyle, ze nie jestem w pełni zadowolana praktycznie z niczego...muszę poczekać do października, na szczęście to tyka kilka dni. zaraz zobaczę ten podkład o którym mówiłaś na kwc a jest on odpowiedni dla 15-latki? dzięki za odp
Kosmetyków nie powinno dzielić się na kategorie wiekowe, a dostosowywać do potrzeb skóry moim zdaniem jest to świetny podkład (umiłowany odcień nr 100-niemal idealny dla mnie, gdyby nie delikatnie różowy odcień ) -dobrze kryje (choć przy dużych zmianach - jakie np. ja mam bez korektora sobie nie poradzi), niezły wybór kolorów, trwały... Sprawdź kolory jeśli w pobliżu masz jakiś sklep z MF, teraz wycofują z normalnej sprzedaży 100 (która do mało którego sklepu dotarła wogóle) i 101, ale może gdzieś jeszcze się ostały. A taniej kupisz na allegro
A próbowałaś korektora z Maybelline, tego z aplikatorem gąbkowym jak błyszczyk? Moim zdaniem jedna z perełek Maybelline
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując