Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-17, 17:55   #457
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez Meere Pokaż wiadomość
nie, nie dodawałam. mogę wrzucić tylko nie bardzo wiem jak xD
jak jesteś w polu wpisywania wiadomości to na górze okienka masz różne opcje... podrubienie czcionki, kolor czcionki itp i masz też taką agrafkę klikasz na agrafkę, wyskakuje nowe okienko i możesz załadować kilka zdjec na raz ze swojego komputera, dajesz potem "załaduj" czekasz aż załaduje no i zamykasz okienko i normalnie jak zwykle wysyłasz nam wiadomość i potem nam sie pokazuje zdjecie
mam nadzieje, ze jasno wytłumaczyłam

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jakie gęste i do tego super zadbane, oddaj mi je!
Bayeczko bardzo prosze nie żartuj sobie ze mnie moje włosy są niczym w poruwnaniu z Twoimi jesteś moim włosowym guru bo tylko Twoje włosy w sumie oglądam (poza odrosnami na zapuszczających naturalki) a na "pochwalmy się włosami" nawet nie wchodze bo wpadne w depresje także nie wymyślaj mi tutaj

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
łeee.. ja na szarawym koncu jestem ale co tam

przed chwila przyszly do mnie oleje i juz siedze z mikstura na glowie

wieczorem postaram sie wrzucic jakas fotke moich wlosow
wcale nie na szarym końcu to po pierwsze a po drugie to gratulacje należą się każdej z nas za to, ze w ogóle jesteśmy na tej liście bo powiem wam, ze wiekszość dziewczyna na wizażu bardzo dba o włosy; kładą oleje, maski no wszytsko ! ale jak pokazuja zdjęcia to ZAWSZE mają wyprostowane wlosy także brawa dla nas za wytrwałość

i czekamy na zdjęcia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora