Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-07, 09:42   #648
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Starsy są beznadziejne tam mają takie drogie rzeczy, że szkoda gadać. Może teraz przy otwarciu szarpnęli się na promocje, ale ogólnie jest drogo.
Np. wellaton bez promocji kupiłam tam pierwszy raz za 14,99 zł a jak była promocja to był za 12,99 czyli za tyle co normalnie kosztuje w Rossie
maseczki, peelingi do twarzy takie w saszetkach to samo. W rossmanie za 1,19 zł a tam za 2,09 czasem coś tam kupuję, lakiery do paznokci itp. bo mają dużo większy wybór niż w Rossie, ale innych kosmetyków raczej się nie opłacało

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


ostatnio też mi coś padło na głowę i częściej chodzę w kieckach
zakładać teraz tej spódniczki to taaak mi się nie chcę, bo musiałabym i rajtki wciągnąć i jakąś bluzkę strzelić, a ja jeszcze w piżamie siedzę
ojej co ty mowisz, a ja juz sie ucieszylam
ale patrzylam na zele pod prysz, do hig int, i taniej. fakt- szampony maja drozej- ale za to odzywki i maski taniej czyli by na jedno wyszlo. perfumy, dezodoranty taniej... kolorowka ta ich czyli achtel tansza jak wibo. to a nie wiem. moze rzeczywiscie takie ceny tylko na otwarcie zrobili
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora