Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 11:57   #489
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Mnie też chwile tu nie było bo nie działa mi internet na nowym mieszkaniu nawet nie wiemy dlaczego...
Dziś obudziłam się taka rozdrażniona, denerwują mnie ci faceci. Ten na którym mi zależy żeby się z nim spotykać, pisze, pyta się co u mnie ale spotkać się nie może, ma chyba jakieś problemy w pracy, teraz jest chory i sama nie wiem czy to taka ściema czy faktycznie. Niby jak by nie chciał utrzymywać tego kontaktu to by nie interesowało go co u mnie i dlaczego nie odpisuje, nie tłumaczył by się chyba, po prostu by się nie odzywał, ale dlaczego tak ociąga się z tymi spotkaniami? Ja robię sobie nadzieje że skoro pisze że jest chory to faktycznie jest chory, i jak wyzdrowieje to się zobaczymy, ale spotkania raz w tygodniu albo rzadziej mijają się z celem. Z moim celem! Co ja mam zrobić? Takie czekanie jest wkurzające, ale jest jakieś prawdopodobieństwo że faktycznie trafiłam teraz na ciężki okres i zaczniemy się w końcu spotykać normalnie, nie chce być nachalna ale chciała bym wiedzieć na czym stoję. A może te chłopy tak lubią nie za często, żeby to działo się tak powoli...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora