Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 21:31   #1674
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
hehe
niech wie jaka z ciotki fryzjerka
ona się potem nabijała ze mnie, że takiego karpia strzeliłam heheh ale sama mówiła, że woli się strzyc u innej fryzjerki niż u ciotki
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
no ja bylam w liceum tez taka madra! baa ! na studiach ! zeby miec pokrecone na noc zwijalam sobie wlosy w cienkie slimaczki, ktorych na glowie mialam okolo 5-6 i przyciskalam je silno wsowkami do skory glowy ... a jak jak sie budzilam w nocy, to tylko dzieki temu ze mi wsowki wbijaly sie w skore i robily ranki ... madre to to ? ano glupsza bylam niz ustawa przewiduje ... do reszty sie wstyd przyznawac, bo dzieci z podstawowki byly madrzejsze ode mnie ;]

zazdroszcze Ci odwagi podciecia ! ja obcielam wloski, ale jeszcze mega rozjasnionych wlosow mi zostalo i to mnie wkurza ! Masz Słoneczko widze na zdjeciach geste wloski, wiec spokojnie mozesz nawet z 5 cm podciac - jak Dorota Gardias lub jak Kozuchowska

a co do przypałow, to chyba kazdy podobne w swoim zyciu zalicza, z tym ze ja np. czesciej niz przecietnie ale jak to mowia- dzien bez przypalu - dniem straconym ;D nie przejmuj sie hehe w koncu prawde powiedzialas ;D
nic nie mów, ja też miewałam takie pomysły

oj ja mam bardzo gęste włosy każdy fryzjer mi to powtarza. ZObaczymy ile ciachnę, może akurat urosną tyle by obciąć sporo i nie skracać dużo (taaa... na pewno )

Ja zawsze coś palnę ale cóż może i dobrze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora