Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 12:08   #2638
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

dziewczyny, bardzo dziękuję za miłe słowa
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a jednak widzisz cuda sie zdarzaja
OMG jakie piekne wlosy klaski: po takich zdjeciach to nie ma szans zebym pokazala swoje oj nie nie
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no way moje kreciolki i do tego blond nigdy takiego blasku miec nie beda popadlam w kompleksy i zamknelam sie w sobie
jesteś głupia i masz wszy na pępku
Normalne że blond inaczej wygląda w sensie połysku, moje sie owszem, błyszczą, ale zdjęcie było z lampą także wiesz
MASZ pokazać i już
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
piękne włoski!!!!!! Aż sie chce takim dogadzać
I piękny kolor!
a kolor mój osobisty-oczywiście bez lampy rudości mniej, ale w słońcu i po lecie rudzieją troszkę.

No i jeszcze w kwestii edmów jojoba-dziś dla odmiany nałożyłam znów lumiere cashmere i to na filtr JMO i to jest to
Przez 3 dni kombinowałam z edm-a to na filtr, a to na krem i no za cholerę nie ma efektu jaki mam po lumierkach (czyli-nie jestem umalowana-ja-pop-prostu-mam-taką-śliczną-cerę ), które mi nawet ładnie kolor polików wyrównują.
Jeszcze sobie potestuje, skoro je mam, ale póki co . Tragedii nie ma, ale jak mam porównanie, to wolę L. Może gdyby były moimi pierwszymi to zachwyt byłby większy. No i jak ja mam skórę suchą i lubię lekki glow, to po edmach jakoś dziwnie błyszcząca się czuję...
Ale popróbuje na różne kremy i zobaczymy czy efekt będzie lepszy (do tej por raz próbowałam na jakiś "normalny" krem /nie filtr/)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora