Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-11, 14:17   #113
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

Tak tylko sęk w tym, że to nie was kopią w "d" na każdym kroku. To nie wy za wasze oddanie sprawie, zaangażowanie, dobroć to nie wy dostajecie kopa w "d". Wiem ile jestem warta, ale niestety zyjemy w takich czasach gdzie wygląd świadczy o wnętrzu. to jest ten mega problem. Nie było by tej całej scysji, gdyby nie jakiś owczy pęd do piękna. Jaka ja głupia byłam, że dałam się w t wciąnąć. I tak zostanę starą panną bo co za facet by wytrzymał z dziewczyną co ma męskie zainteresowania, trenuje sztuki walki, obecnie zmienia kierunek studiów na bardziej zinformatyzowany. wybaczcie, że to mówię, ale jest w koncepcji psychologicznej pojęcie faceta dominante i faceta szukającego matki. Dominante niecierpi kobiet silnych takich jak ja, które mają coś do powiedzenia na każdy temat i tacy sobie wybierają jakieś głupie lale, które od stóp do głów ubierają się na różowo lub mega błękitno, których powiezrchnia mózgowa jest gładka jak tafla lodu, na której co najwyżej pchły mogą pograć w hokeja. No i są ci faceci co szukają matek, ja nie będę żadnemu facetowi matką...bo ja sama tez potrzebuję pomocy...chce w końcu być z kimś normalnym, ale jak mam być z kimś normalnym skoro tak naprawdę to facetom zalezy na superzgrabnych "d" które są tylko dodatkiem do nowej marynarki. Co raz bardziej czuję się jak w dawnej konserwatywnej Japonii. Mnie to się powinno spalić na stosie, a feministką nie jestem. Golę nogi...po co ??? Eh z resztą. Nie powinnma była tu zaglądać. Zanim tu weszłam byłam ta zdesperowana, że szukałam pomocy wszędzie gdzie się tylko dało. Myślałam, że trafiłam na taką pomoc...wyraźnie trafiłam, ale znowu ja niewdzięczna nie potrafię tego docenić. Przepraszam was najmocniej i już nigdy w życiu nie poproszę nikogo o pomoc w kwestii wyglądu. Zamknę się na reszte życia w pokoju i nigdy już nikt nigdy mnie nie zobaczy bo po co...nie jestem ładna...jestem beznadziejna więc po co się starać skoro i tak tego nikt nie doceni w kwestii wyglądu.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora