Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-10, 23:10   #1369
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie się wyżalić więc postanowiłam tutaj- u moich kochanych maniaczek pryzmów.

Dla niewtajemniczonych- radzę nie wchodzić na forum biochemii! Ostrzegam, można nabawić się strasznej manii! Jeszcze większej niż tej związanej z kolorówką Ja weszłam i gdzie mi tam w głowie jakieś pryzmy czy też nowe cienie diora... phi!

Teraz to szukam po KWC kremiki, kwasiki, filtrunie i dostaję oczopląsu, i w ogóle pomieszania z polątaniem. Jestem przerażona....


P.S. Idę na Intymne założyć wątek pt. "Jak mi ciężko- mam kolejną manię..."
Ale ty się tak nie przejmuj... spojrzałam w górę, kto pisał na tej stronie i tak: ja, Contax i agnieska jesteśmy filtromaniaczkami, często odwiedzamy Biochemię, ale wcale nam to nie przeszkadza w posiadaniu innego hobby, czyli "jaki by to jeszcze nowy puder kupić"

Na pierwszy rzut oka wszytko wygląda na bardzo zagmatwane, ale potem sobie wszystko poukładasz
A co do nowej manii: w moim przypadku była bardziej kosztowna niż moje kosmetyki kolorowe, więc uwaga
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując