Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-14, 17:57   #1377
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
heheh aż strach mówić 17 lat
Jaki strach. Mi tyle w lipcu stuknie.
Który rocznik jesteś? Ja 77
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ładny fiolet.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ok witanko ponowne

Jednak się zorganizowałam i nowościami pociapałam pazurki.

Poddaję pod ocenę szanownemu gronu
Ja bym zrobiła coś z kształtem... ładnie jest, ale może być łał. Wydaje mi się , że masz podobny kształt płytki do mnie, a mi jest lepiej w migdałkach.

Kolor boski

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeeeżu, laski! Coś mi się stało z lapkiem Wyłącza się dziad Pierwszy raz wczoraj w nocy - stwierdziłam, że ma już swoje lata i dałam mu spokój. Włączyłam dziś rano bez problemu, ale wyłączył się znowu jakoś koło 12-13, włączyłam i padł po 30 minutach może, fuck!
Pożoga i masakra, jutro niosę na przegląd, może jakieś wiatraczki się spierdzieliły i za szybko się nagrzewa (tylko w to mi pozostaje wierzyc, bo jeżeli to kwestia oprogramowania, to leżę i kwiczę, bo się zupełnie na tym nie znam ), nosz urwał mac![COLOR="Silver"]
?
Ups.....

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Moje zwyklaki...
Zwyklaki??

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Kurczaki, jakie fajne pazury tu widzę
Viv, nie zmywaj
Amelko, są jak zwykle boskie
Agaszak - uwielbiam zieleń...
Y@kor - szkoda, że nie pokazałaś zbliżenia, bo efekt koronki u mnie na monitorze jakoś slabo się zaznaczył.

Ja zaraz idę zmywać.
W niedzielę postanowiłam pomalowac jakims fajnym różem ku polepszeniu nastroju Złapałam dziewicę z Flormara i rachu ciachu maznęłam. Fajnie wyszlo...
Rano w poniedziałek budzę się, patrzę na paznokcie, a tu na pazurach mam mega neon
Myślałam, że mi oczy pękną, ale co było robic, trzeba ruszać do roboty Budziłam ogólną sensację u lekarzy, ale po jednym dniu zaczęło mi się podobac i tak wynosiłam do dzisiaj. Zastanawiam się nawet czy nie walnąć znowu na ten sam
A zdjęć nie zrobiłaś.....

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja nie wiem co zrobić, kuszą mnie boxowe lakiery, ale piórka trzymają się znakomicie i ciągle zbierają komplementy. Zmywać, nie zmywać?
Silicare? One sie znudzić potrafia
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora