Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 09:45   #3264
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Ponieważ nie mam pomysłu co zrobić z próbkami, które się nie sprawdziły zrobiłam come back do nich ;-) i tak oto nałożyłam etude house precious mineral tylko mniejszą warstwę i jakoś dużo lepiej wyglądam, kremik przeżył zumbe i nie spłynął ani ani szok;-) Jedyny problem, że mnie wysuszają okropicznie, po tych kilku dniach widzę, że skóra bardziej sucha i podkreślone skórki. Co radzicie?
ps. Czy któraś z Was zamawiała kiedyś próbki u beuty online na allegro? Bo ma dość dużo tylko nie wiem czy to oryginały ...
Sonea 8 kusisz ;-) muszę wypróbować ja już wiekowa i kurze łapki straszą ;-)
Juz 2 razy zamawialam, wszystko ok sprobuj tez haarajuku

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
I jak tam na progu lata, Kochane?
Też Wam skóra odżywa?

Przepadło mi gdzieś zimowe przesuszenie - może to zasługa mazideł (w końcu po to używam ;p), a może trochę słońca i świeżego powietrza. A pewnie wszystko razem
Oj tak, to zasluga bardziej wilgotnego, wiosenno-letniego powietrza Czuje sie ak ryba w wodzie podczas upalow, sloneczko swieci, cudnie jest
chiao jest offline Zgłoś do moderatora