Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-30, 08:16   #2434
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Lady Danger chyba nie ma prawa wyglądać świetnie na wszystkich, bo ma pomarańczowe tony więc u dziewczyn z typowo chłodną karnacją będzie się lekko odcinać i wyglądać trochę jak neon a samym dziewczynom nada niezdrowego kolorytu skóry.

Na mnie Creme Cup też szału nie robi, ale kładłam to raczej na karb faktu, że mam beżową i ciemną karnację a to niestety zdecydownie utrudnia interakcje z różowymi szminkami już się kiedyś użalałam na sobą i lekko tandetnym lookiem w Chatterbox
Kiedyś na jednym blogu jego autorka zamieściła recenzję Lady Danger i napisała właśnie coś w stylu, że jeszcze nie poznała osoby, która by źle w tej pomadce wyglądała Aż mnie kusiło, żeby napisać "pozwól, że się przedstawię", ale już dałam spokój Choć ja czasem LD noszę - tak, wygląda jak neon , ale ten kolor jest wart wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mialam Creme Cup, jak miałam czarne włosy i mi pasowała. Potem jak już czerwone to przestała pasować. Teraz niby jansiutki blond mam ale jakos też neizbyt juz ta szminka wyglada.
Do czerwonych rzeczywiście musi kiepsko wyglądać. Ja mam ten luksus (?) że nie farbuję włosów W OGÓLE, więc repertuar szminek itd pozostaje ten sam. Choć oczywiście wadą jest to, że pole kombinowania z różnymi kolorami kosmetyków mam mniejsze
vine jest offline Zgłoś do moderatora