Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-04, 07:29   #4919
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chwale się moimi pudeleczkami. Mam wszystkie kolorki przydały by się 2 małe, ale nie wiem jakie kolory wybrać


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


To była pierwsza, więc bez ekscesów Ale chłopak (bo rok młodszy, na młodszych mnie wzięło) fajny i nawet dawał radę mojej przebojowości, zwykle to peszy facetów, a ten na spokojnie, i inteligenty, i żart dobry... Mógłby być tylko wyższy ode mnie ale nadrabia innymi rzeczami, więc dajmy mu szansę


Odnośnie porannego mejkapu - w lipcu/sierpniu jak jestem opalona, odpuszczam podkłady/BB/CC. Tylko ciemniejszy puder na twarz, trochę różu, rozświetlacza, baza pod cienie, cienie, tusz i przyciemniający żel do brwi (bo mam jasne). No i na koniec szminka/błyszczyk To trwa u mnie 10, max. 15 min Z podkladem dwie minutki dłużej - maluję palcami, bo nie mam czasu na mycie pędzla/beauty blendera.
Chyba wyrzucę cienie, które używam... mam paletkę 4 cieni z Lancome -jeden zużyłam, drugi jest za ciemny, żebym go jeszcze męczyła, a w dwóch widzę denko Czas na kolejne paletki zostały mi piątka Diora, szóstka Guerlain oraz Naked3
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora