Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-22, 08:37   #1245
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady. Znowu kotki się do nas przyplątały i raczej już nie dam rady im domków znaleźć więc myślę, czy by nie zadzwonić do schroniska, ale martwię się czy ich nie uśpią. Nie wiecie jak to jest w schroniskach? Bo obawiam się, że z kotami gorzej się obchodzą niż z psami[emoji17]
i masz rację
zauważyłam takie cuda - zwierzęta bytują miesiąc i są przenoszone do innego oddalonego schroniska i tak znowu i dziwnym trafem ślad po nich ginie, jak się chce znaleźć zwierzaka to raczej bez szans jest

szkoda, że ludzie nie sterylizują bodaj własnych zwierząt, potem takie niechciane biedaki biegają przy drogach, albo już leżą
sama mam teraz problem z psem, którego ktoś podrzucił w moje okolice, za nic nie dam go do schroniska na kiełbasę, a nikt go nie chce

się witam
oczekuję na kuriera Jacusia
wmawiam sobie, ze będę w kiecce i bluzce wyglądać zaebiście



Endżi wymownie i z premedytacją pominę Twoją urodę bo mnie w☠☠☠☠ia, ale jak pacze to nie mogę sobie wyobrazić takiego aniołka z 180 cm wzrostu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora