Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najlepsze podkłady dla mieszanej cery
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 21:07   #128
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się pożalić

Wyruszyłam dziś na wielkie testowanie poleconych przez SisleyS i Laylę podkładów do S. Miałam kiepski humor, więc pomyślałam, że może sobie tak go poprawię...Na pierwszy ogień poszedł Sublimine-najjaśniejszy odcień 105 (czy to w ogóle najjaśniejszy w PL?bo na tru widzę,że jest kilka jaśniejszych)Do stałam próbeczkę i zostałam oddana w ręce konsultantki Shiseido...040 zbyyt żółty, 020 lub I20 wydawał się ok...czemu nie wiem, który to był? Bo w momencie kiedy konsultantka nakładała mi go na dłoń wyślizgnął się jej z rąk i upadł na ziemię brudząc mi CAŁE spodnieCaluteńkie:ee k:Czyściłyśmy je (tzn.panie z Sephory,bo ja stałam i spalałam się ze wstydu, bo oczywiście stałam się główną atrakcją) ze 20 minut, ale nic to nie dało i nie było rady musiałam iść i kupić sobie spodnie, bo czekał mnie powrót do domu pociągiem pełnym ludziDziewczyna naprawdę się przejęła-prosiła,żeby albo dać jej rachunek za pranie albo wręcz do wyprania te spodnie. Kurczę każdemu może się zdarzyć i faktycznie była tak miła,że aż mi jej się bardziej szkoda zrobiło niż siebie samejPowiem Wam,że nawet się nie zdenerwowałam-strasznie tylko było zejść do sklepu po nowe spodniew tych brudnychDobrze,że w Orsayu znalazłam całkiem ok spodnie i to za 50zł, no ale tym sposobem maleńka próbeczka Sublimine kosztowała mnie 50 zł...Na dodatek mam uraz i chyba nie podejdę już w Sephorze długo do podkładów a w końcu mam tylko 1 z listy przetestowany
Czym ja mam teraz sprać ten podkład?Chyba nie da rady...
Przepraszam za OT,ale musiałam się wyżalić
Hmm, ja bym w takiej sytuacji poszła na całość i powiedziała, że przyszłam tu przetestować interesujące mnie podkładziki i w związku z tym na otarcie łez i zadośćuczynienie mogłabym dostać po próbce z interesujących mnie rzeczy. Myślę, że dostałabyś wszystkie jakie byś chciała bez wyjątku Kurczę, miałaś taki moment do wykorzystania Spodni oczywiście szkoda, spróbuj je wyprać w jakimś odplamiaczu, może zejdzie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując