Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 11:59   #778
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dzień dobry Truskawki

Wstałam niedawno, tak sobie czytam i czytam i właśnie sobie uświadomiłam że w mojej torebce od 2 dni leży awizo na 2 paczuszki z Tru, więc muszę czym prędzej biec na pocztę
normalnie respect za silne nerwy

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
moja paczka tez utknęła w Bytomiu, to co sie tam dzieje to skandal. Maila nie oebrali wcale a wyslalam 22 dni temu, na fax nie wiem czy zareagowali. Telefon wylaczony. Dzisiaj chyba wysle jeszcze list polecony z paipierzyskami.

Kamisiu, czytałam ze cien Shiseido nadaje sie swietnie do ,,makeup no make up", czy polecałbys go?
oto link-chodzi mi niekoniecznie o ten kolor, w ,, Urodzie" pokazywali akura złoty


http://eu.strawberrynet.com/productD...70686&goChar=S
hhhmmmm jako cien w kremi dobry tylko te kolory na powiekach staja sie takie troche nijakie, ale do no make up może będą ok do no make up dobrze sprawdzają sie piątki diora 030 tylko dla niektórych mogą być troche za jasne

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
http://eu.strawberrynet.com/productD...0395&CatgId=19 dziewczyny i kamisio ktoś wie o tej firmie? czy dobre te cienie?
też myslałem nad nimi, ale kolory mnie nie biorą

okazało sie że mam dzisiaj wolen przez pogode, więc przelew zrobie dzisiaj

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Słyszałam wiele narzekań na Vichy, a kosmetyczka powiedziała mi, że mnóstwo osób ma uczulenie po tych kosmetykach...
Vichy nie ma w sobe nic co mozna uznać za apteczne, ja odbieram ta markę cos jak zwykły L'oreal masowy tylko ze sprzedawany w aptekach, a że byli jedną z pierwszych marek sprzedawanych tylko w aptekach to sie dobrze kojarzą większości osób i tyle.
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora