Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 20:32   #324
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zasady stosowania filtrów w prostych, żołnierskich słowach:)

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Eeee ja tam się z tym nie zgadzam Takie plotki rozpuszczają chyba producenci danego koncernu
To mit taki sam jak ten, że do pielęgnacji twarzy należy używać tych samych preparatów. Stosuję to co mi odpowiada. Tak jak i w pielęgnacji, tak jak w przypadku filtrów. Dlaczego mam zmieniać te przyzwyczajenia skoro to mi nie szkodzi? Zresztą gdyby spojrzeć na sprawę obiektywnie: jak mam używać takiego samego podkladu jak filtr skoro Bioderma nie ma podkladów? A z kolei Avene- filtry i nie tylko- wg mnie ma beznadziejne produkty.
A na koniec jeszcze jedno: zauważyam, w tym jak i w podobnych wątkach, że strasznie przejmujecie się tymi filtrami, ochroną itd. Prawda jest taka, że żaden filtr nawet 50+ nie daje 100% ochrony (jest to możliwe tylko w warunkach laboratoryjnych). Owszem, należy dbać o cerę, ale wszystko ma pewne granice. Nie wpadajmy w paranoję. Problem dotyczący filtrów nie spędza mi snu z powiek i nie jest moim problemem pierwszego rzędu. W końcu mieszkamy w Polsce, a nie na Saharze
Widac,ze nie doczytalas skoro nie wiesz podstawowej wiedzy,ze dobor skladnikow sie rozni i jak mieszasz filtry roznych firm to dochodzi do destabilizacji ochrony.Wystarczy przejrzec skladniki

Nikt nie popada w paranoje,kazda z Nas swiadomie podchodzi do pielegnacji nie tylko na zasadzie,ze cos mi odpowiada.

Wiele juz zostalo napisane o tym i temat wciaz powraca niczym bumerang-ale NIKT nikogo nie uszczesliwia na sile,jest tylko jedno 'al' zanim podejmiesz temat zaczerpnij chociaz minimum wiedzy

Dla mnie temat filtrow to nie problem pierwszego rzedu jedynie dodatek do swiadomej pielegnacji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując