Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-01, 20:17   #2486
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
To jak się spisuje ta emulsja na twarzy? Matuje chociaż troszkę Nie zapycha? Zaciekawiłaś mnie
Ona nie jest matująca nawet z założenia, to jest produkt ogólny, do ciała.
Poza tym chyba nie jestem odpowiednią osobą do odpowiadania na pytanie o matowienie, bo "krem matujący" to dla mnie oksymoron, na mojej tłustej cerze matująco działa tylko puder lub bibułki matujące. Przy kremie to niemożliwe.
Mnie w ogóle mało co zapycha, głównie chyba Isopropyl Myristate. Nie zwracam na tę cechę zbytnio uwagi, jak już mnie wysypie, to przyczyna jest raczej wewnętrzna.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Miało być 22%, ale przyznam się bez bicia, że trochę oszukiwałam - nabierając kwas łyżeczką miarową ubijałam go o bok pudełka, więc mogło wyjść wyższe. Nie mam pojęcia ile warstw nałożyłam w te miejsca, jedno, to najbardziej dzisiaj 'zjarane' zaczęło mnie nawet boleć (boleć, nie piec - nie polecam próbować). Z resztą od kiedy zamieniłam waciki na pędzel do masek, pierwsza warstwa często wyciska mi z oczu łzy, bez względu na stężenie
Jesteś naprawdę zdeterminowana Muszę kiedyś spróbować z ciekawości z tym pędzlem, jakiś płaski zostawiłam gdzieś w Polsce.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując