Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-20, 17:37   #177
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez adrianna1022 Pokaż wiadomość
olejek arganowy 3 w 1, krem do twarzy i ciała essentials multi-purpose cream i esencja do pielęgnacji twarzy bielenda multi essence 4 w 1
Mam bardzo niewielkie doswiadczenia z podkładami drogeryjnymi ale mimo wszystko coś doradze. Podejrzewam że poza trądzikiem możesz miec przy powyższej pielęgnacji przesuszenia zaten typowe sypkie minerały niekoniecznie będą wyglądać korzystnie na Twojej buzi. Przy niewielkim budżecie gdy masz coś do ukrycia ( nie wiem o jakiej powierzchni mowimy) polecałabym kupić stosunkowo lekki podkład bardzo fajny jest fit me i ma matowa wersje. Owszem nie jest to podkład super kryjący , ale niestety we większości tansze podkłady kryjące nie są łaskawe dla naszej faktury skóry( nie żeby te za kilka stów były, po prostu moim zdaniem jednak różnica jest znaczna) . Można go dostać w bardzo korzystnej cenie , kolory są w miare okey. Zainwestowałabym natomiast w dobry korektor lub bardzo kryjący podkład typu dw maximumcoverage i w razie imprezy, dramy lub po prostu ochoty stosowała go miejscowo.

Jest to produkt b.drogi niemniej ma 30 ml....wydajność szatańską i starczy na wieki, z tańszych dermablend ma podobne właściwości.

Najgorsze moim zdaniem co można zrobić to kupić bardzo ciężki podkład. Paradoksalnie im więcej mamy do ukrycia tym mniej nasza skóra jest w stanie warstw unieść wyglądając korzystnie.

może ktoś będzie miał lepszy pomysł i doradzi ale fit me w matowej wersji jest naprawde swietnym produktem , ma dobrą wytrzymałość, ładnie i stosunkowo naturalnie wygląda, mnie bardzo bardzo podatnej na zapychanie krzywdy nie robi a i kolor napewno uda się dobrać. W razie gdyby krycie nie było wystarczające, jak napisałam można posiłkować sie miejscowo czyms ciezszym.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2017-08-20 o 17:41
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując