Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-03, 23:45   #2427
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez mot Pokaż wiadomość
Zabieg miałam ok. 11 tygodni temu, robiłam w Rzeszowie i nie wiem jaką miałam moc, bo maszyna była tak ustawiona że nie widziałam a nie zapytałam. Ale mam oliwkową skórę, więc myślę, że ta moc nie była zbyt duża. Na drugi dzień nic mi nie było, mogłam robić peelingi itp. Teraz widzę promocje w innym salonie, więc może pójdę na bikini i pachy, nogi na razie zostawiam bo już się opaliły, więc muszę czekać, ale tak mi włoski wrastają, że mało się nie wścieknę tak swędzi. Włoski na nogach są słabsze ale i tak muszę golić codziennie i to podrażnienie po goleniu wrrrrrr
Pani na drugim zabiegu mówiła, że może nastąpić wysyp włosków. To ja może i po 3 serii dalej mam wysyp??
No nie wiem, ale chyba już jakieś łyse placki powinny się pojawiać, skoro po jednym zabiegu na nogach usuwa się ok. 20% włosów. Może rzeczywiście była za niska moc i włosy się tylko osłabiły albo masz zbyt ciemną skórę , a wtedy laser nie działa tak efektywnie jak przy jasnej (ja nogi miałam dużo ciemniejsze od bikini czy pach i myślę, że dlatego właśnie efekt jest gorszy).
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując