Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca sprzątaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-15, 16:24   #10
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca sprzątaczki

Cytat:
Napisane przez elorapik Pokaż wiadomość
Nie rozśmieszaj mnie proszę. Jak to mówił moj kumpel na studiach chwile przed wejściem na egzamin ... "Jak się umie to nie ma znaczenia". A mówienie ze kwestia rozwoju leży w głównej mierze po stronie pracodawcy i nie mają znaczenia umiejętności jest wołaniem o powrót poprzedniego systemu, gdzie wielmożny pan pracownik nie musiał się martwić o nić bo ktoś wszystko za niego zrobi.
Co więcej praca w IT jest o tyle specyficzna, że miejsce zamieszkania też nie jest problemem, bo w dużej mierze można ją wykonywać zdalnie ... no ale trzeba mieć jakieś konkretne umiejętności ...
Na jakiej podstawie niby cię rozśmieszam?
Nie napisałam, że kwestia rozwoju leży po stronie pracodawcy, tylko odniosłam się do umowy o pracę- jak to stwierdziłeś- to kwestia studiów i planów rozwoju i z tym się nie zgadzam. Znam wiele osób po studiach, ze znajomością języków i nie mogą znaleźć pracy lub pracują na śmieciówkach albo nie mają znajomości- jak to wyjaśnić?
I nie wiem, co praca w IT ma do pracy sprzątaczki, bo tym jest wątek
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując