Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-02, 20:24   #622
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
jezu, ale pędzicie, jestem jakoś na poziomie 4700 poprzedniego wątku

moje denko w załączeniu, żele w nadmiarze, bo wykończyłam żel grejpfrut Body Shop w 750ml opakowaniu i te lirene przelałam do opakowania po nim


amyz - jak oceniasz szampon Volu z Davines?

Nikkolaa - zasubskrybowałam estyl
jestem ciekawa tego zelu. Nie pamietam abym zuzylam kilka opakowan pod rzad o tym samym zapachu. Wyjatkiem byla zielona herbata z YR. Uwielbialam go.
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Padam z nóg po całym tygodniu

Poszłam do S. po kilka ich maseczek w płachcie. Kupiłam dodatkowo dwa mini originsy- te na duże problemy skórne, jutro potestuję. Wzięłam trzy maseczki w płacie, też jutro potestuję. Przechodziłam koło NARSA i nic mi się nie podobało, ale zwróciłam uwagę na to, że mają chyba strasznie duże opakowania jeden z podkładów miał wielkość prawie pasty do zębów, chociaż ma standardowe 30 ml Szminki matowe wyglądają jak kolorowe kredy . Róże mi się nie podobały, nawet Głębokie Gardło, na które się czaiłam po swatchach w internecie.

Nowa MD wciąż mnie nie powaliła. Generalnie łaziłam i nic mi się nie podobało.

Za bon urodzinowy wezmę tusz Chanel i piankę białą GG, bo bardzo dobrze mi się nią myło twarz Na ile przed urodzinami przychodzi bon?

W SP wzięłam tylko złuszczającą maskę do stóp, właśnie w niej siedzę uwielbiam takie maseczki.

Weszłam do Kazara po sztyblety i botki- nic nie znalazłam buty niewyprofilowane na moją stopę Ale jeszcze przymierzę jedne botki, może one będą dobre.

Jutro czeka mnie generalne sprzątanie mieszkania i segregowanie ubrań

No i okazało się, że muszę przestawić jedną ścianę w mieszkaniu. W sypialni między lóżkiem a szafą będę miała tylko 50 cm przejścia, to trochę mało Więc chociaż z 15 cm wypadałoby przesunąć Chyba, że wezmę łóżko 190 cm, to będę miała 60 cm swobodnego przejścia. Ktoś ma doświadczenie w tym temacie?
A sciany juz sa postawione? Wez sobie przesun ja jeszcze bardziej. Ja mam ok 55 cm od lozka do szafy i dodalabym kolejnych 20-25. Niby bez problemu dochodze do szafy, ale to tylko dlatego, ze tam sa relingi na wieszaki. Gdybym miala szukac czegos w szafkach w tamtym miejscu to szlag by mnie trafil.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora