Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-23, 07:52   #1583
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Fajne zamówienie tydzień temu (czy jakoś tak) zrobiłam niemal takie samo tylko zamiast balsamu, wzięłam szampon dla mojego młodego. Tyle dobroci za 60zł


Zajrzałam na Twojego bloga - kolejna fanka sypańca Givenchy ??
Waham sie między nim a Les Voilettes Guerlain i nie umiem sie zdecydować, a mam czas do poniedziałku
A tutaj zdania podzielone. I co ja mam wybrać
Mam oba i zdecydowanie wolę Givenchy. Nie żałuję ani złotówki wydanej na to cudeńko.

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Dziewczęta drogie od dziś mam wolne i to do 7 stycznia
Ale szał. Próbowałam trochę Was nadrobić ale za dużo tego. Dlatego wszystkim Wam życzę cudownych świąt pęłnych rodzinnego ciepła. Wspaniałych prezentów nie tylko kosmetycznych, dorodnych brokułów, pociechy z TŻ oraz dzieciaków. Niech ten świąteczny czas będzie dla Was wytchnieniem.
Merry Christmas!!! Ho ho ho!!!
:smiko laj3:
Ale zazdroszczę. Ja siedze w pracy po 16-18h, dzisiaj wyszłam z biura o drugiej i już jestem w biurze od godziny Mam nadzieję, że doźyję do świąt i dojadę do domu rodzinnego na te święta. Ale jak dostanę pensję za swoje nadgodziny to poszaleję
Jeśli bym tu nie zaglądała przed świętami, to oczywiście zdrowych, pogodnych świąt i masy szaneli i żiwęszi pod choinką, laseczki
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora