Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 07:42   #2870
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie mam co kupić w C.

Dziękuję

Dziękuję
Taki ekstra jest ten sypkacz?
mi on bardzo pasuje bardzo ładnie rozświetla, ma malutkie drobinki, nie wysusza mi skóry więc używam go prosto na skórę, bez żadnych podkładów ani takich innych - daje fajny efekt. I jest mega wydajny. Ja używałam go przez półtora roku codziennie zanim się skończył. A np neverowy pudel w pół roku poszedl a pojemność taka sama. Ale matowić nie matuje moim zdaniem za dobrze wbrew temu co na stronce pisze więc jeżeli oczekujesz takiego efektu to raczej nie bardzo. Ale polecam sprawdzić bo moim zdaniem to jeden z lepszych sypańców na rynku

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
postawa godna naśladowania

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------


Całe szczęscie że nie ma - nie kupuję nic - aż do wypłaty mój plan "krótkoterminowy" - 12 dni

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


Co do kuponu - to ma być dzisiaj/jutro ale bardziej mi chodziło o potwierdzenie że we wszystkich SP była taka promo
Co do D - potwierdza się reguła - na kogo trafisz.... ja zamówienia odbieram w M1 w Czeladzi i nie ma problemu
plan zacny tez mam podobny ale moja wypłata dopiero 10.09

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Brawo, jesteś moją idolką
(tylko żałuję, że ja mam szefową)

Chciałabym po 2 zastosowaniach pochwalić lanolinę. Nie wiem czy leczy (nie mam dużych problemów z ustami), ale komfort daje super. I fajne uczucie bezpośrednio po nałożeniu.
bardzo rzadko mu tak marudzę więc dlatego się przejął
amyz jest offline Zgłoś do moderatora