Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 11:41   #298
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sweetty Pokaż wiadomość
magdus_89 tonik stosowałam od wtorku do niedzieli więc powiedzmy 5 i pół dnia rano i wieczorem i w tym czasie nic specjalnie nie zmieniałam jeśli chodzi o resztę pielęgnacji skóry twarzy.

Dziś czuję się trochę ściągnięta ale buzia wygląda ładnie nie podrażniło mnie, poznikały te wszystkie łuszczące się skórki i wydaje mi się że ten peeling 15% podziałał tak jak enzymatyczny tylko że skóra nie jest ładnie mięciutka a tak dość napięta i o takim 'papierowym' dotyku mimo że już nałożyłam 3 porcję kremu nawilżającego myślę że na noc kupię sobie coś lekko bardziej tłustego albo jeszcze raz wysmaruję się tą maścią z Babydream bo ściąga mnie okropnie

sunsister a dajesz alkohol czy robisz bez?? napisz jak ci pójdzie z takim stężeniem ja myślałam by podwyższać co 5% i tak max do 30% a później może zmniejszyć % ale dodać alkoholu choć myślę że to za wcześnie by coś planować zobaczę jakie będą efekty choć chciałabym skończyć tą serię na 6 peelingach i jak zostanie mi jeszcze coś do poprawienia to wrócić do migdała po lecie
Dałam spirytus rektyfikowany 0,5 ml na 1,25 kwasu migdałowego. Więc nie dużo chyba, myślę, że następnym razem zwiększę ilość w stosunku do wody. Bo naprawdę spodziewałam się czegos znacznie mocniejszego.
Ja myslę, zeby zrobic jeszcze dwa zabiegi do konca kwietnia, a przez lato podtrzymywac tylko efekt serum migdałowym - raz w tyg. I tak się nie opalam, twarz przed słoncem chowam maksymalnie i jak już muszę być na słoncu to stosuję wysokie filtry - mam lekką schizę, że od słonca robią się zmarszczki A poza tym lubię bardzo swoją bladą twarz
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując