Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-01, 13:57   #2766
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
4 kredka Velvetease doszła mi do kolekcji - tym razem Reddy to Go

W GK nie było jeszcze Flaminga, jakies obsuwy. Kajale nowe wchodza do stałej, wiec luzik, bo na nie głównie sie czaję. Jak zaczaje to z 4-5 zgarnę, coś czuję
Na razie myśle, czy nie targnac sie na paletke cieni Zaca, ale jednak 3-4 kolory to powtórka, wiec nie wiem czy to sens. Moze lepiej wziac TF Bob Bons chocolate Bar? Macałam ja dzisiaj i nie wiem sama....Kolory fajne, ale reka to nie oko

Poza tym czekam na nowe 2 paletki Times Nine
Spojrzalam na te pierwsza paletke i pomyslalam - BOZE MUSZE TO MIEC! Dopiero po chwili zorientowalam sie, ze juz mam

Co do Bon Bonsa wlasnie wczoraj macalam, bo sa u mnie w Bytomiu. I pewnie Cie nie zaskocze, ale wlasnie mam na nia chrapke Pigmentacja super, kolory fajne - duzo blyszczacych, ale wlasnie takie lubie Tylko to opakowanie zniecheca... Jak metalowy piornik na kredki z gratisow do gazet dla nastolatek

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Tak w ogole to dopiero teraz przegladam stronke i Flaming to jakis zart... Lepiej tego nie komentowac.

Ale za to nowe boxy sa ciekawe: dwa cienie, pomadka, blyszczyk, konturowka, roz i pedzelek do rozu. 214 zl swietna cena.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora