Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-08, 01:45   #2016
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ania170de Pokaż wiadomość
Dzięki dobrze,że istnieje takie forum bo dzięki niemu można się dużo dowiedzieć.Ja też sama nie wiem czego chce,mam proste włosy do ramion,które mi się wogóle nie układają więc ciągle chodze w spiętych,chciałabym coś zmienić może nawet ściąć bardzo krótko,ale zawsze jak pójde do fryzjera to kończy się na podcięciu albo na wycieniowaniu bo żadna nie potrafi doradzić w jakiej fryzurce było by ci dobrze.Licze na to ,że Pani Beatka wyczaruje mi coś fajnego.Po wizycie zdam relacje.Pozdrawiam wszystkie wizażanki.
ojjj jak ostatnio marudziłam, że chcę coś na Sharone Stone czy tą no yyyy Dorotę Gardias to powiedziała, że jeszcze raz coś wspomnę i od razu tnie bez pytania zabrzmiało poważnie heheh ale też myślałam o bardzo krótkich ale nie jestem pewno gdyż kiedyś miałam tak ściete i źle mi było.... nikt mnie nie poznawał a obcy dawali mi po 30 lat choć miałam 18 ale to była zupełnie inna fryzjerka, do której w życiu nie wrócę o nie nie nie a p. Beatce bym pewnie zaufała zobaczymy.....

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
moje poszukiwania trwaja.
mam bardzo grube wlosy, duzo ich i naprawde trudno znalezc fryzjera, ktory da sobie rade z tym wyzwaniem - a probowalam juz u wielu.
moze sprobuje u pani Beatki...
czy ktos moglby napisac na jakich farbach ona pracuje? i jakie ceny?

ja ostatnio bylam u sprawdzonego przeze mnie wielokrotnie pana Sebastiana z Zurawiej. obecnie to jedyny moj dobry namiar - tnie dobrze, kolor tez ok (Loreal), ale do niego sa dlugie terminy (na ogol miesiac, w wakacje krotsze) bo ma on swoje stale wyznawczynie - jest rzeczywiscie niezly i mysle ze mozna go spokojnie polecic, jakby ktos chcial, moge podac namiar. swoja droga ciekawa jestem jak ocenilyby go dziewczyny z wizazu - ja jestem dosyc krytyczna i mam trudne wlosy, wiec ciezko mnie zadowolic, ale pan Sebastian jest naprawde ceniony i oblegany, nie jest to bezpodstawne, ale ja szukam przede wszystkim kogos tanszego, bo bardzo szybko rosna mi wloski i 240 ktore place u niego za kolor i strzyzenie to dla mnie troche za duzo, bo patrzac na odrosty powinnam chodzic minimum co miesiac...
u pani Beatki jest chyba taniej?
w Cherry na bank jest taniej.... dokładnie co i ile kosztuje Ci nie powiem, bo nie farbuję włosów ale zadzwoń i dowiedz się.... telefon podawałam wyżej gdzieś... choć nigdy nie słyszałam żeby mówiła coś o 240 zł
ale wiem, że pracuje na amerykanskim (?) Farouku czy jakoś tak... podobno bardzo ekologiczne farby, które mogą stosować nawet kobiety w ciąży...
moja koleżanka ma grube włosy i strzgła się u niej - była zadowolna więc może spróbuj....

Edytowane przez gosiak0071
Czas edycji: 2009-08-08 o 01:47
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując