Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-18, 13:07   #1274
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
MOTYLowa żałuję, że nie mam zdjęcia przed malowaniem tym Castingiem to byś zobaczyła jakie miałam włosy. To było coś podobnego do Twoich na zdjęciach 3,4 tylko ja miałam jednolity kolor na całej głowie i odcień był gorszy. Nie obawiałam się, że wyjdzie rudy, bałam się, że jakimkolwiek popielem nie zrobię, włosy wyjdą zielone lub niebieskie -.- Dlatego zdecydowałam się na Casting 810, bo to perła z fioletowym barwnikiem, nie z niebieskim. Casting wyszedł mi bardzo ładnie. Zimny, średni, popielaty blond. Niestety jedyną wadą jest to, że baaardzo szybko kolor się wypłukał Ale tak jak pisałam nie do żółci! Włosy dalej były popielate, tylko jasne jak na złość, dlatego po około 3 tygodniach położyłam farbę permanentną Clairola nice&easy natural medium ash blond. Nie obawiałam się już, że wyjdą zielone, bo miałam na włosach ten Casting, który zniwelował żółty kolor. Położyłam farbę i jestem bardzo zadowolona, wyszła jak na pudełku, załączam zdjęcie opakowania
juz wiem jak rozpoznac jak silna jest farba w opakowaniu (6,9 czy 12%), dzieki wam wizazankom a moje kolejne pytanie - skad wiadomo jaki barwnik ma farba? niebieski, fioletowy? fajnie by bylo sie tego doweidziec, bo mam rozjasniane wlosy pasemkami, ale zeby nie byly az tak biale - bede nakladac na nie farbe. Boje sie ze wyjda mi zielone, ale wiem walsnie ze na rozjasniane wlosy nie moge nakladac neibieskiego barwnika - tylko fioletowy (prawda?).... a wiec gdzie moge to wyczytac? z gory baaaardzo dziekuje za odpowiedz
dilara jest offline Zgłoś do moderatora