Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 2009 cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-24, 10:58   #31
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Czesc!

Wczoraj Wam nie napisałam, ze Aleks skoczyl z kanapy na twarz!
On potrafi ładnie zejsc tyłem, ale po co skoro jak szykuje sie do skoku, to mama biegnie co sił w nogach i mnie łapie, to jest dopiero zabawa, a nie jakies zsuwanie sie...
Myslałam, ze jesli nie ma mnie w poblizu to moze nie zeskoczy, ale zeskoczył z usmiechem. Jak to zobaczylam to wystraszylam sie i az bałam zobaczyc co mu sie stało. Płaczu bylo troche, ale obrazen nie widac. Dziwne, bo upadł na buzie.
Boszenka Nastawilas sie juz na sesje, ale z powodu jej przesuniecia chociaz razem z tztem jednego dnia polecicie na wczasy cieszysz sie? Ja ciagle o tym myle... Juz niecały miesiac. Kiedy Wy wracacie? Bede czekała na relacje jak spisało sie biuro podrozy?

Ale super, to juz jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Ciekawe czy duze to lotnisko w Dussendorfie?
Dzwoniłas zapytac o godzine odlotu? To wazne. Ile macie godzin przerwy w Niemczech?
Ładną sobie Aleksio znalazł zabawę Dzieciaki.... moja mała też ma tyyle dziwnych pomysłów, że szok Ostatnio nie rozstaje się z moim pędzlem do pudru i chodzi po mieszkaniu i wszystkich maluje
A co do wczasów... cieszę się ogromnie Wczoraj dostaliśmy maila z biura podróży z dokładną rozpiską co i jak, gdzie mamy odebrać bilety, ale i tak będę zaraz do nich dzwonić w celu potwierdzenia godzin.
Mamy jakieś 4-5 godzin przerwy między samolotami, więc wyskoczymy pewnie na jakieś piwko, żeby się wyluzować
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora