Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 2009 cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-24, 21:49   #53
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Rok skończyło nasze dziecię, bocian drugie już nam niesie-mamy maj-czerwiec 200

Ja tylko na chwilkę, bo jutro na rano, a jeszcze może "pouśmiecham się" do męża

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Ogłaszam wszem i wobec, że postanowiłam urodzić me drugie dziecko w domu więcej szczegółów za kilka miesięcy
dzielna kobieta

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
Wczoraj Wam nie napisałam, ze Aleks skoczyl z kanapy na twarz!
On potrafi ładnie zejsc tyłem, ale po co skoro jak szykuje sie do skoku, to mama biegnie co sił w nogach i mnie łapie, to jest dopiero zabawa, a nie jakies zsuwanie sie...
Myslałam, ze jesli nie ma mnie w poblizu to moze nie zeskoczy, ale zeskoczył z usmiechem. Jak to zobaczylam to wystraszylam sie i az bałam zobaczyc co mu sie stało. Płaczu bylo troche, ale obrazen nie widac. Dziwne, bo upadł na buzie
o matko jedyna ależ ten Twój syn ma pomysły dobrze, że nic mu się nie stało

Boszenka udanego wypoczynku

Ursull boskie zdjęcia Najważniejsze, że Ty jesteś szczęśliwa i zadowolona. Trzymam za szybkie i bezbolesne wyrżnięcie się ząbków. Jak to znowu mam urlop??? Tydzień urlopu miałam w czerwcu, teraz w sierpniu szefowa się nade mną ulitowała i dała mi 2 dni urlopu + 3 dni wolnego, więc wyszło 5 dni, a taki porządny urlop 2 – tygodniowy mam właśnie we wrześniu

Maugoszatka a czemu chcecie wyjechać z kraju?

Pakusia dużo zdrówka dla Was za staranka trzymam, a to żeś zarąbista kobieta to my już dawno wiedzieliśmy
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora