Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-09, 09:16   #3143
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ok dziewczynki, a wiec zdjęcia Niestety nie do końca oddają kolor, wyszły za jasno. Włosy sa znacznie ciemniejsze, coś na poziomie średniego blondu. Szare pasemka nadal sa baardzo widoczne na mokro, ale po wysuszeniu nie bardzo. W niektórym świetle włosy szaroburozielone.. już sama nie wiem czemu, ale licze ze to się spłucze. Ostatnie zdjęcie najlepiej oddaje kolor.

Myślałam, ze będzie ciepło, złoto a jest jakos tak burawo - ale dam kolorkowi tydzien na rozwinięcie.

Natomiast wiecej tej pianki nie kupię. Nie podoba mi się sposób nakładania paluchem, bo jakbym chciała zrobic same odrosty, to nie będzie dokłądnie. No i babrałam się,zeby pokryc na długosci, bo sie włosy plątały.

Ale kondycja włosów po farbowaniu jak nigdy- super gładkie i błyszczace i nie ma tego okropnego zapachu farby. Nastepnym razem zrobie palette migdałek 9-5, bo wychodzi cieplej po całsoci i jasniej niz to co teraz mam.

Jestem niezadowolona. Nawet troche zła, bo chciałam na świeta łądnie wygladac.. oby mi sie to spłukało!!! Nie wiem co to ma wspólnego ze złotem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100349.jpg (39,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101134.jpg (50,6 KB, 30 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora