Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-12, 10:11   #3221
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Będzie to trochę schodzić, babcia miała na dużym palcu, no i na noc zaklejała sobie boczki paznokcia żeby nie zahaczyć w nocy o pościel i nie oderwać siostrze też powoli się odkleja (na imprezie jej dziewczyna stanęła szpilką na paznokciu ) Też teraz podkleja na noc
ja specjalnie skarpetki na noc zakładam



Cytat:
Lekarze
Leki to tak, drogie strasznie są na grzybki mi za pierwszym razem nawet nie wiedział czy mam i dał jakiś płyn i lakier oba po 50 zł więc za pierwszym razem lakier sobie odpuściłam gdyż i tak nie wiedziałam czy tak an prawdę mam no i okazało się, że dobrze zrobiłam..
Będzie dobrze Wyleczy się
niestety...
u mnie drugie i nie ostatnie opakowanie tabletek po 50 zł no ale nie mogę tego nie leczyć..


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cholerka, to niedobrze


Idę robić zdjęcia nowego EG
no niestety

czekam
u mnie nowych nie było dzisiaj w Rossie, ani Blink Blinków


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Z tymi lekarzami to tak jest
Mama już dwa lata leczy się po jednym konowale ginekologu, do którego chodzi strasznie dużo ludzi bo niby dobry. U mamy spartolił sprawę i co najlepsze jak do niego poszła to powiedział jej, że on nic już na to nie poradzi Chyba bym go tam rozerwała gdybym z nią była
dramat....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora