Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-24, 11:54   #21
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Kolejny raz maturze się nie damy - poprawkowicze.

cześć, Dziewczyny! ja wprawdzie maturę zdałam, ale moja niestety przyjaciółka nie. w związku z tym spotykamy się i uczymy do poprawki. czy któraś z Was oblała matmę? jak się teraz uczycie? najbardziej lubię omawiać dział po dziale, ale na to nie ma już czasu - został miesiąc i jestem trochę w kropce. macie jakieś spoko strony, z których mogłaby korzystać, jak razem nie siedzimy? wiadomo, że wszystkiego jej nie wytłumaczę i trzeba też przysiąść samemu.

pytam o strony, bo sama z niczego nie korzystałam. nad matmą nie siedziałam w liceum dużo, bo mam to szczęście, że dość szybko ją chwytałam. wiem tylko, że ten koleś, który nagrywa filmiki, jak rozwiązuje zadania, jest spoko. ale bardziej chodziłoby mi o ładnie zebraną teorię, bo ona ma niestety problemy z takimi pojęciami jak 'liczba przeciwna' i 'liczba odwrotna'... sporo czasu tracimy na tłumaczeniu i zapisywaniu. tak by sobie wydrukowała i kilka razy dziennie czytała. coś w głowie na bank by zostało.

życzę powodzenia wszystkim poprawiającym!
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując