Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-25, 08:53   #2213
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Justitia dzieki oj tak po raz kolejny blyszczyk, baza, podklad i tusz. To zestaw kosmetykow z ktorymi chyba sie nigdy nie rozstane. Akurat wszystko w jednym czasie mi sie skonczylo, wiec to byl raczej zakupowy mus niz nieprzemyslane szalenstwo. Co do tych nowych blyszczykow JT black, to sa tylko 2 odcienie. Jeden czerwono-transparentny bez drobinek, a drugi taki bialawo - bezbarwny z niebieskimi drobinkami.Jakby on mial inny kolor drobinek, to moze i bym go kupila, bo akurat szukam czegos transparantnego z fajnymi drobinkami. Zaciekawil mnie ten Twoj musze popatrzec sobie na niego w sobote
Justi ta wersja zolta z Friedy to Thermal Protection?? Mialam ja kiedys ale ona jest duzo lzejsza od tej niebieskiej, ale rowniez fajna ja uzywalam jej latem, bo chroni przed promieniami UV.

Hmmm ja tez mam taki podstawowy zestaw hihi
Kurcze ten moj Diamonds jednak nie ma niebieskich drobinek, ale na ebay byla nota ze to wersja niedostepna w UK, wiec to jednak cos innego niz Sparkling Ava, swoja droga musze ja sobie kupic, bo uwielbiam niebieskie drobinki! . Ale poczekam moze sie pojawi na ebay to znajde taniej, tymczasem juz wersja czerwona jest jak tylko sie pojawi ta druga to bedzie moja
Uwielbiam nietypowe kolory blyszczykow, niektore moze odstraszaja ale pieknie wygladaja na ustach! Dlatego kusi mnie ten Zielony Dirokiss z truskawki, niestety nie wiem czy on ma drobinki brokatowe jak Zolty czy drobinki drobnozmielone… no i sie waham…

Jezeli chodzi o serum do wlosow to ta zolta wersja jest ochronna tak jak piszesz, bardzo ja lubie i ciagle kupuje boje sie sprobowac cos ciezszego bo mam wlosy do ramion ktore strasznie szybko mi sie przetluszczaja, i boje sie je potraktowac ciezszym serum zebym nie wygladala w polowie dnia jakbym miala wlosy oblane olejem
justitia jest offline Zgłoś do moderatora