Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okres - jak zabezpieczyć ubranie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 23:31   #20
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Okres - jak zabezpieczyć ubranie?

Kiedyś także zdarzało mi się "przeciekać"... Wypróbuj opcję, jaką radzą dziewczyny, czyli tampon plus chłonna podpaska w ciągu dnia. Często zmieniaj i noś ze sobą coś, czym ewentualnie mogłabyś się zasłonić w razie przecieku, czyli dłuższa bluzka lub sweterek do przewiązania w ciemnych kolorach, itp.

Na noc zakładaj obcisłe majtki (w sumie na dzień też), będące z materiału, którego dobrze trzyma się klej od podpasek (do niektórych materiałów lub koronek itd podpaski źle się przyklejają i mogą się przesuwać). Ja zakładałam (właściwie wciąż zdarza mi się zakładać, mimo, że od jakiegoś czasu problemu z przeciekaniem już nie mam) do tego jeszcze obcisłe spodenki. Dla mnie lepszymi podpaskami na noc są te grubsze, bo lepiej przylegają i nie z siateczkami, bo w moim przypadku słabo w nie cokolwiek wsiąka. Nauczyłam sie też spać spokojniej w tych dniach i nie robić wygibasów Po takich zabiegach to, co nie wsiąkło w podpaskę przynajmniej się nie wylewało na zewnątrz w czasie snu, tylko rano musiałam lecieć od razu do łazienki czasami w dziwnej pozycji, aby wszystko "wylać" zanim samo się to zrobiło.

Jeśli Twoje miesiączki są naprawdę obfite, to warto skonsultować się z lekarzem, aby nie męczyć się psychicznie w tych dniach i nie skupiać się cały czas na tym, czy nie przecieka.
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując