Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-02, 19:27   #439
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Okej, popatrzę co się kryje w moich zapasach jesteś jasna? czy średnia? czy porcelanowa?

Ech ja brwi robię nitką tzn chodzę do kosmetyczki. Trwa chwilkę bo z 3 minuty ale boli jak... az lzy mi lecą
Powiedziałabym, że chyba raczej średnia jestem, bo np. Missha PC #21 mi pasuje ciemnością, tylko tonem się lekko różni, a Skin79 Orange chyba jest najbliższy mojej cerze.

Ja kiedyś muszę iść do kosmetyczki z brwiami, ale nadal robię rozeznanie (lampię się na babki wychodzące od kosmetyczek i z salonów ) gdzie najlepiej. U mnie problem jest taki, że ja nie znoszę zbyt wąskich brwi u siebie, a przewaga kosmetyczek lubi je, według mnie, za mocno wyskubywać.
Więc na razie robię je sobie sama pęsetą, ale boli jak jasny gwint i z reguły wygląda to tak: jedno oko > min. 30 minut przerwy na zaprzestanie łzawienia > drugie oko

Edit:
Mój żel z Mizona już jest w urzędzie pocztowym przy lotnisku Incheon Znaczy się był tam już 6 godzin temu Jaram się jak małolata pierwszym chłopakiem
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-02 o 19:35
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując