Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-13, 11:49   #323
zlotamonika
Raczkowanie
 
Avatar zlotamonika
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 137
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Ja też mam uczulenie i pozbyłam się wszystkiego z semilaca, a sporo tego było. Zrobiłam właśnie zamówienie i zamiast bazy i harda zamówiłam extra base z neonail, to baza i hard w jednym, podobno rewelacyjna, zobaczymy. Top zamówiłam eco star nail. Kolory będę próbować z różnych firm. Semilaca nie chce widzieć na oczy.
Dzieki Ci za typy. Nie oszukujmy sie, ale HARD z SEMILACA byl mega....ale z drugiej strony co z tego, skoro niosl za soba tele nieprzyjemnosci..... ;( Pocztam o tej super bazie 2 w 1 z NeoNails

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez magma673 Pokaż wiadomość
Ja również skompletowałam dosyć sporą gamę kolorystyczną z tej firmy ale na szczęście moja mama nie jest na nią uczulona, do dnia dzisiejszego wykonuje jej właśnie manicure w rękawiczkach ochronnych. Nie zauważyłam występującej wcześniej wysypki,ale spotkałam się na tym forum z opiniami że nawet rękawiczki nie pomogły- musisz sama spróbować .
Zwróć jeszcze uwagę czy nie masz zaczerwienionych oczu po pracy przy Semilacu, wówczas zastosuj dodatkowe środki ochrony typu okulary ochronne.

Marki które mnie nie uczuliły do tej pory to Indigo, Cosmetics Zone (trzeciej firmy nie mogę sobie przypomnieć bo była pożyczona od koleżanki).

Firmy Indigo NIE polecam pomimo dobrych opinii na niektórych blogach, możliwe że są to opinie sponsorowane. Lakiery źle się malują, słaba pigmentacja, natomiast Cosmetics Zone mile mnie zaskoczył . Pomimo że jak do tej pory jest najtańszy (buteleczka 7 ml.17.99 zł) to pięknie kryje, praca nim to przyjemność.

Z zamiennikiem harda nie miałam doczynienia,ale koleżanka powyżej napisała że firma NeoNail coś takiego posiada, będę musiała przetestować .
Pozdrawiam.
No wlasnie tez spotkalam sie z opinia, ze przez rekawiczki rowniez uczulenie wyszlo...ale nie wiem, jakie to byly rekawiczki. Ja planuje zakupic bawelniane pod spod i na wierzch nitrylowe czarne....podobno w ogole nie przepuszczaja chemikaliow....czytalam wiele na ten temat.

Czytalam tez duto o firmie SHELLAC...lakiery sa masakrycznie drogie, bo buteleczka to ponad 60 zl...ale sa hipoalergiczne i przeszperalam internet i nigdzie nie znalezlam, ze kogos uczulily. Ale teraz caaaaaly zbior ponad 30 buteleczek SEMILACA wymienic na SHELLACA to finansowo niemozliwe!!!!!!!
zlotamonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując