Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 21:47   #834
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Byłam w rossmanie i wziełam gazete skarb od listopada jest sporo nowości , a od 2 do 6 -49% na szminki ,błyszczyki ,kredki do ust ,lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci a od 7 do 13 -49% na tusze do rzęs, cienie kredki do oczu napewno kupie serum evree i wibo na zapas,szkoda ze nie ma na kosmetyki do twarzy takiej promocji.

Jesli chodzi o przyrost olejuje paznokcie rok i 7 miesiecy przyrost był bardzo nietrwały raz był później się odkleił znowu pojawił i tak wkółko ,odkąd stosuje olej z granatu przyrost mam prawie zawsze a jak się odklei zaraz znowu granat pod paznokcie i przyrost bardzo szybko się pojawia moje niezawodne olejki to jojoba ,avocado i oczywiscie cudowny granat i alterra migdał i papaja z wkładką herbacianego, teraz jeszcze dokupiłam arganowy , oczywiście wszytkie 100% naturalne, mi się wydaje ze to nie ma znaczenia jak długo olejujemy tylko czym wiadomo ze z dnia na dzień przyrost się nie pojawi u jednych jest on szybciej u drugich później trzeba dobrać odpowiedni olejek wiadomo że na każdego działa co innego odradzam olejki drogeryjne z toną chemii w środku.
Dzięki za cynk, kupię serum i peeling

Też najbardziej lubię naturalne, czyste olejki. Od czterech miesięcy używałam głównie mieszanek typu Alterra, Hipp, Babydream, ale szczęśliwie już się kończą i wrócę do awokado, jojoby itp.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując