Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-23, 15:49   #29
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Auua, ale żeś notkę machnęła, no niech Cię! :P Aż mi ciarki przeszły po plecach :P Aleeee... wiesz, pewnie czytają Cię młode dziewczęta, bałabym się że któraś zostawi klej zbyt długo i jej się może krzywda stać. Nie ma żadnego ryzyka w tym myku z klejem?
Jak zostawi się klej zbyt długo to po prostu "brzegi rany" się ładnie nie rozejdą bo podważając wykałaczką odkleimy od skóry cały klej. (jeśli chodzi o wykonanie)
A jeśli chodzi o pozostawienie gotowej rany na dłużej (w sensie cały dzień czy noc) to nic się nie stanie. Przecież klej do sztucznych rzęs jest przeznaczony do kontaktu z powiekami (które jak wiadomo mają delikatną i cienką strukturę)
Więc nie wiem jaka krzywda mogłaby się stać ? Chyba taka że ktoś zasłabnie jak to zobaczy
PS. jak ktoś ma uczulenie na klej/kosmetyki to inna kwestia i indywidualna.

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
klej do rzęs, więc siłą rzeczy, jak oczom krzywdy nie zrobi, to i skórze też nie powinien

Kasia, ogólnie świetny post, właśnie szukałam pomysłu jak dorobić dziurę na twarzy dla mojego halloweenowego przebrania (gnijąca panna młoda ;]) i mam rozwiązanie!
Dziękuję.
Rana jest bardzo prosta do wykonania i efekt całkiem całkiem jak na użycie nieprofesjonalnych kosmetyków do charakteryzacji
Na twarzy wygląda obłędnie
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora